Kuchnia

Przygotowana do obsługi wielu gości...

Sprzęty kuchenne Pełne wyposażenie

Opis kuchni

Do dyspozycji naszych gości posiadamy w pełni wyposażoną kuchnię połączoną z salonem. W skład wyposażenia wchodzą m.in.: ciśnieniowy ekspres do kawy, kuchnia indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka wraz z zamrażarką, pralka piekarnik, zmywarka, blender, mikser, a także garnki, patelnie, czajnik elektryczny, toster, pralka, żelazko, deska do prasowania, a także zastawa na co najmniej 15 osób (w tym: szklanki, kubki, talerze, sztućce, salaterki itp.).

Wirtualny spacer po obiekcie

Udogodnienia

Sprzęty kuchenne

Nasza kuchnia wyposażona jest we wszystkie potrzebne sprzęty kuchenne m.in.: ciśnieniowy ekspres do kawy, kuchnia indukcyjna, kuchenka mikrofalowa, lodówka wraz z zamrażarką, pralka, deska do prasowania, żelazko, piekarnik, zmywarka, blender, mikser, toster oraz czajnik elektryczny.

Pełne wyposażenie

W kuchni znajduje się 15-osobowa zastawa w skład której wchodzą: szklanki, kubki, talerze, sztućce, salaterki itp. Dodatkowo na wyposażeniu posiadamy: garnki, patelnie, salaterki i dzbanki, zestaw noży, obrusy, otwieracz do wina i butelek, krzesełko do karmienia dzieci.

Zastawa 15-osobowa

Wyposażenie obejmuje zastawę stołową na co najmniej 15 osób, m.in. kubki, talerze, sztućce, miski, itd.

Klimatyzacja

Otwarta powierzchnia pozwala na korzystanie z klimatyzacji będąc nawet w kuchni, gdyż jest połączona bezpośrednio z salonem

Strona stworzona przez Usługi Informatyczne Project Legacy

Zarezerwuj teraz!

Kalendarz rezerwacji

Wymagane pola następują *Zarezerwuj z 1 dostępnych kwater.

Domek jest dostępny dla wybranych dat.

Cena od:

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami