Regulamin obiektu

Informacje o obiekcie, atrakcje & regulamin

Poniżej informacje w pigułce na temat obiektu, zasad przyjmowania gości oraz okolicznych aktrakcjach.

Opis obiektu

Jeżeli chcecie Państwo przeżyć niezapomniane chwile, poczuć bliski kontakt z przyrodą oraz odpocząć od miejskiego zgiełku i hałasu, to serdecznie zapraszamy do naszego nowego, całorocznego „Zakątku nad Wiarem”. Nasz komfortowy domek jest wspaniałym miejscem dla rodzin, ludzi preferujących spacery, narciarzy, rowerzystów, czyli osób ceniących prywatność i ciszę. „Zakątek nad Wiarem” położony jest w miejscowości Wojtkowa nad rzeką Wiar. To spokojna i malownicza okolica, otoczona naturalnym, leśnym krajobrazem, a nasz niepowtarzalny zakątek znajduje się z dala od zabudowań, co umożliwia odpoczynek w ciszy i spokoju, zaś czyste powietrze, rozległe lasy, dostęp do rzeki Wiar, to najważniejsze walory tego miejsca. Budynek mieszkalny o wysokim komforcie, powierzchnia parteru wynosi 145 m2, a w tym 25 m2 tarasu. Analogiczną powierzchnię wraz z tarasem ma poddasze. W całym domu jest dostęp do internetu. Na dolnym tarasie znajduje się duży, drewniany stół biesiadny z czterema ławami dla czternastu osób oraz ośmioosobowy zestaw wypoczynkowy. Jest duży salon, połączony z kuchnią. W salonie znajduje się kominek, klimatyzacja, drewniany stół dla dziesięciu osób, skórzany zestaw wypoczynkowy oraz 59 calowy telewizor. W kuchni znajduje się pralka, zmywarka, kuchenka indukcyjna, lodówka, zamrażarka, żelazko wraz z deską do prasowania oraz suszarką na bieliznę. Dodatkowo do dyspozycji gości jest: ekspres do kawy, czajnik elektryczny, lodziarka, toster, blender, mikrofalówka, zastawa obiadowa oraz zestaw salaterek, kubków szklanek, kufli, kieliszków, noży itp. co najmniej dla 15 osób oraz komplet naczyń kuchennych do gotowania, smażenia i pieczenia, zestaw tac, obrusów, noży itp. Obok kuchni znajduje się kącik dla dzieci. Do dyspozycji jest również rozkładane łóżeczko dla małego dziecka wraz z krzesełkiem do karmienia. Na parterze znajduje się dwuosobowy pokój wraz z łazienką. Na piętrze znajdują się dwa dwuosobowe pokoje oraz jeden czteroosobowy pokój wraz z łazienkami. Z dwóch pokoi jest wyjście na taras, na którym znajdują się dwa drewniane zestawy kawowe, bujak oraz fotel wiszący. Z obu tarasów jest rozległy widok na Bieszczady. Na parterze znajduje się ogrzewanie podłogowe, zaś na poddaszu ogrzewanie CO. W każdym pokoju jest telewizor z dostępem do 84 programów telewizyjnych (w 3 pokojach są również chłodziarki), zaś w każdej łazience jest do dyspozycji suszarka do włosów. Do dyspozycji gości są również leżaki do opalania oraz w sezonie letnim trampolina.

Atrakcje w okolicy

1. Wąskotorowa kolejka Bieszczadzka w Majdanie - 67km. 2. Szybowisko i paralotnie w Bezmiechowej - 22km. 3. Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe w Uhercac - 21km. 4. Bieszczadzki Park Narodowy - Ustrzyki Górne - 68km. 5. Arłamów - 16km. 6. Stoki narciarskie w: - Arłamowie - 16km - Ustrzykach Dolnych: Laworta i Gromadzyń - 23km - Weremień - 30km. Lokalizacje na które warto zwrócić uwagę: 1. Sanok (Skansen, Zamek, Muzeum Beksińskiego, Basen) - 39km. 2. Lesko (Basen, Zamek, Synagoga, Kamień Leski) - 27km. 3. Sobień (Ruiny Zamku) - 32km. 4. Ustrzyki Dolne (Muzeum, Basen, Stoki narciarskie) - 23km. 5. Solina (Zapora, Zalew Soliński) - 31km. 6. Myczkowce (Zapora, Zalew Myczkowiecki) - 25km. 7. Uherce Mineralne (Bieszczadzka Wytwórnia Piwa Ursa Maior) - 19km. 8. Polańczyk - 38km. 9. Krasiczyn (Zamek) - 43km. 10. Bolestraszyce (Arboretum - Ogród Botaniczny) - 61km. 11. Przemyśl (Twierdza - Fort XXI "Bakończyce").

Informacje o cenach

Cennik wynajmu „Zakątku nad Wiarem” W przypadku rezerwacji obiektu należy wpłacić zadatek w wysokości 30% od wartości pełnego najmu. Aby rezerwacja została zaakceptowana należy dokonać wpłaty maksymalnie do 5 dni od daty złożenia rezerwacji. W innym wypadku rezerwacja przepada. W okresie od 2 stycznia do 31 marca - 800zł za dobę W okresie od 1 kwietnia do 29 kwietnia - 1.000zł za dobę Długi weekend majowy - 1.500zł za dobę W okresie od 4 maja do 31 maja - 1.000zł za dobę W okresie od 1 czerwca do 30 września - 1.500zł za dobę W okresie od 1 października do 30 grudnia - 1.000zł za dobę Sylwester - 2.000zł za dobę W przypadku wynajmu na dłuższy okres ceny do negocjacji. W razie pytań prosimy o telefon, bądź maila.

REGULAMIN

Drodzy Państwo, Prosimy bardzo o zapoznanie się i przestrzeganie poniższego regulaminu, który ma służyć zapewnieniu spokoju i bezpieczeństwa naszych gości. 1. Domek wynajmowany jest na doby. Doba rozpoczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 10:00. 2. Aby mieć pewną rezerwację należy przesłać zadatek w wysokości 30% od wartości pełnego najmu. Pozostała kwota płatna w dniu przyjazdu gotówką. Aby rezerwacja została zaakceptowana należy dokonać wpłaty maksymalnie do 5 dni od daty złożenia rezerwacji. W innym wypadku rezerwacja przepada. 3. W dniu przyjazdu pobierana jest również kaucja równowartości ceny jednej doby, która jest zwrotna w dniu wyjazdu po sprawdzeniu domku (natomiast jeżeli pojawią się zniszczenia przekraczające tę kwotę będą Państwo obciążeni dodatkowymi kosztami). 4. Cisza nocna obowiązuje od godziny 22:00 do 6:00. 5. Parkowanie pojazdu dozwolone jest wyłącznie w miejscu wyznaczonym, to znaczy na parkingu. 6. Należność za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu. 7. Skrócenie pobytu z przyczyn od nas niezależnych nie skutkuje zwrotem pieniędzy za niewykorzystany okres pobytu. 8. Rezygnacja z przyjazdu w zarezerwowanym terminie po wpłacie zadatku nie powoduje jego zwrotu. 9. Grillowanie możliwe tylko w miejscach do tego wyznaczonych. Obowiązuje bezwzględny zakaz grillowania na tarasach. 10.Wynajmujący ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia nieruchomości, ruchomości i innych przedmiotów oraz wyposażenia powstałe z ich winy. 11. Przy opuszczaniu domku w trakcie pobytu obowiązuje zamykanie okien i drzwi na klucz. 12. Wynajmujący nie może przekazywać domku innym osobom nawet jeśli nie upłynął okres, za który uiścił należną opłatę. 13. W dniu wyjazdu domek należy zdać posprzątany. 14. Za bezpieczeństwo i zachowanie dzieci odpowiadają rodzice lub opiekunowie. 15. Nie ponosimy odpowiedzialności za rzeczy osobiste, wartościowe przedmioty, pieniądze pozostawione w domku oraz za zaparkowany samochód na terenie ośrodka. 16. Osoby niezameldowane mogą przebywać w domku tylko za wiedzą i zgodą właściciela obiektu. Wynajmujący nie może przenocować osób trzecich niezameldowanych. W przypadku stwierdzenia takiego faktu naliczone zostaną dodatkowe koszty noclegu. 17. Zapłata zadatku jest równoznaczna z zapoznaniem się i zaakceptowaniem ww. regulaminu.